Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

 

PASOWANIE NA UCZNIA

 

26 października 2011 roku w Szkole Podstawowej w Bąkowicach odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Wszyscy pierwszoklasiści z niecierpliwością oczekiwali na ten bardzo ważny w ich życiu dzień. Chętnie zaprezentowali się recytując wierszyki i śpiewając piosenki. Ich występ spodobał się przybyłym na uroczystość rodzicom oraz wszystkim zgromadzonym na sali. Po przedstawieniu nastąpił kolejny ważny moment – ślubowanie i akt pasowania na ucznia, w trakcie którego pierwszoklasiści obiecywali, że będą dobrymi uczniami. Na zakończenie wszyscy otrzymali pełne słodkości tuby oraz drobne prezenty: skarbonki i autka. Następnie wszystkie pierwszaki udały się na poczęstunek, przygotowany przez rodziców, a potem na wspólną zabawę przy ulubionej muzyce. Wszystkim podobała się uroczystość i zapewne pozostanie w pamięci dzieci i rodziców na długie lata.

 

Do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Bąkowicach w tym roku dołączyli: Oliwia Juzak, Julia Kosno, Patrycja Pustelnik, Izabela Sarzyniak, Maja Szynklarz, Magdalena Zuzak, Marcel Andruszków, Kacper Malczewski, Kamil Radziwołek i Miłosz Rozwadowski.

 

Beata Czechlowska

 

wstecz